Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky


Základní ustanovení
Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)
 

1.
Prodejcem na www.czsvicka.eu je:

Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01

Česká Republika 

IČ: 86696491 / DIČ: CZ811002374
Jsme  plátci DPH
e-mail: podpalovac@zhoric.cz
telefonní číslo +420 605 859 484
Živnostenský list vydán pod Č.j.: ŽU/2-284/04-02/4056 v Hořicích 

(dále jen „prodávající“)

2.
Předmětem prodeje je podpalovač z dřevité vlny a parafínu, který slouží k snadnějšímu podpalení dřeva + vonné svíčky ve skle


3.
Cena uvedená u zboží je cena včetně 21% DPH, bez poplatků za dopravné. 


4.

Po nákupu zboží vyplňte správně formulář. Pokud je fakturační adresa jiná "zaškrtněte" políčko doručit na jinou adrsu. Jestliže byla správně provedena objednávka příjde Vám automaticky email s rekapitulací a číslem Vaší objednávky. Pokud Vám email nedorazí, tak zkontrolujte Váš email v objednávce a proveďte objednávku ještě jednou, nebo nás kontaktujte.

 

správně vyplněný formulář

eshop 

5.
Náklady na dodání: 


Pokud zvolíte při objednávce platbu převodem, příjde Vám v emailu číslo objednávky (var. symbol) s číslem našeho účtu. Nemusíte čekat na fakturu a můžete zboží ihned uhradit. Zboží odešleme do 48 hodin od připsání částky na účet.

V případě zvolení platby na dobírku zašleme zboží do 48hodin od objednávky.


 

A) 

Cena dopravného při nákupu nad 700,- kč

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poštovné 0,- kč při objednávce nad 700,- kč  

!! Platí pouze pro zásilkovou službu PPL !!

Poštovné 0,- kč platí při platbě převodem na účet.,

V případě zaslání zboží na dobírku +40,- kč

 U Zásilkovny a České pošty možnost odeslat zboží pouze do 1000,- kč

! NEVZTAHUJE SE NA ZÁSILKOVNU,  ČESKOU POŠTOU A NA SLOVENSKO !

 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

C)

Cena dopravného při nákupu do 700,- kč

Zásilkovou službou PPL, Českou poštou, nebo přes zásilkovnu - Vybraný typ dopravce by Vás měla kontaktovat hodinu předem ( za kontaktování neručíme ), nebo Vám zašlem info-email, nebo sms s číslem zásilky. 

Odesíláme převážně do 2 pracovních dnů.

V případě volby zásilkovny.cz, nebo České pošty počítejte s odesláním

do 6 pracovních dnů. 

 

 

ppl-logo-doprava

PPL-parcel-shop

Zásilková služba PPL

  1. 135,-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 95,-kč.....platba předem na náš účet, nebo kartou.

nebo PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v

otevíracích hodinách včetně víkendů.

Najděte si svůj nejbližší ParcelShop na mapě:

parcelsoh

Poté si zvolte vybranou pobočku v košíkuzasilkovna

Zásilkovna do 700,- kč

  1. 135-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 95,-kč.....platba předem na náš účet

Zásilkovna do 1000,- kč

  1. 175-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 135,-kč.....platba předem na náš účet

Už žádné fronty na poštách, ani hodiny čekání na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete a netlačíme na vás - na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. (můžete prodloužit úložní dobu až na 21 dnů)

Zboží si můžete na výdejním místě prohlédnout a zaplatit až v hotovosti po té - na místě.

!! Odeslání do 6 pracovních dnů pouze                                                               na objednávky do 1000,- kč !! 

Celý seznam výdejních míst Z-point naleznete ZDE.


C)

Česká pošta - Můžete si vybrat doručení s uložením na Vaší poště - Balík na poštu, nebo Balík do ruky, kdy Vám pošta doručí objednávku do domu a v případě nezastižení Vám objednávku uloží na poštu cca 10dnů. česká pošta Vás bude kontaktovat sms zprávou a emailem o stavu zásilky.logo-ceska-posta Česká pošta
  1. 200,-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 160,-kč.....platba předem na náš účet

 

 

6.
Kupní smlouva mezi prodávajícím a nakupujícím je uzavřena v okamžiku, kdy nakupující závazně objedná zboží na www.podpalovac.eu a prodávající písemně /e-mailem/ potvrdí příjem objednávky. Objednáním zboží souhlasite s obchodními podmínkami uvedených na této stránce. 


7.
Zboží se stává vlastnictvím nakupujícího v okamžiku zaplacení úhrady za toto zboží. Zboží je nakupujícímu odesíláno na dobírku nejpozději do 3 pracovních dnů od zaslání potvrzujícího emailu. V případě platby předem - platebním příkazem, je zboží je odesíláno nakupujícímu nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne připsání úhrady za zboží na účet prodávajícího. Platbu předem musí nakupující uhradit do 5 pracovních dnů ode dne, kdy byla zaslána faktura. Pokud nebude úhrada za zboží připsána na účet prodávajícího do 7 pracovních dnů od zaslání faktury, bude zboží vráceno na sklad a objednávka nebude vyřizována - stornována.


8.
Kupující spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 30 dní od převzetí zboží bez udání důvodů. (běžně pouze 14 dní)

Odstoupení a zboží zasílejte na adresu:
Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01

Zboží se zašle obyčejnou zásilkou prodejci Českou Poštou, případně předá po vzájemné domluvě osobně. Zboží, zaslané na dobírku, nebude prodejcem převzato.

 

 


9.

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje respektovat a chránit osobní údaje poskytnuté kupujícím v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů a o změně některých
zákonů (zákon č. 101/2000 Sb ). Prodávající je u Úřadu pro ochranu osobních údajů registrován pod číslem 00051020.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu internetového
obchodu podpalovac.eu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity.

Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje (Vaše jméno, adresa, tel. číslo, email) získáváme pouze v případě Vaší objednávky produktu.

Tyto údaje potřebujeme pro vyřízení Vašich objednávek, které předáváme Vámi vybrané zásilkové službě k doručení Vaší objednávky, kterým jsou osobní údaje předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží. Dále Vaše uvedené fakturační údaje nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů a pro případnou komunikaci s Vámi.  

Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře pomocí moderních technologií. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití Vašich osobních údajů. 

Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů a neposkytuje žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail,telefon nezasíláme žádné marketingové informace.

 


10.

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/.“


11.

Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.2.2021 a ruší předchozí znění VOP. Prodávající si vyhrazuje právo změnit VOP bez předchozího upozornění.